Святкування Дня соціального працівника

Працівники соціальної сфери спілкуються з різними людьми, що мають всілякі проблеми: зі здоров'ям, з працевлаштуванням, соціальною адаптацією, з сімейними проблемами і т.п. Таким співробітникам, які день у день налагоджують зв'язки, роблять добро, виявляють милосердя, і присвячене таке професійне свято.

1 лютого в актовій залі Староушицького ліцею відбулися урочистості з нагоди свята – Дня соціального працівника. Голова громади Анатолій Тимчук привітав присутніх із святом і вручив подяки.

«Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам. Ваша щоденна робота і не завжди помітна, але своєю сутністю та спрямованістю невіддільна від глибинного смислу й підвалин нашої соціальної держави. Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої  громади..» - відзначив Анатолій Сергійович