Зустріч в рамках реалізації проекту  «Створення умов для розвитку сільського «зеленого» туризму в Староушицькій громаді».

28 жовтня, в сесійній залі Староушицької селищної ради відбулася зустріч з учнями старших класів ліцеїв громади та їх учителів з працівниками апарату селищної ради та представниками ГО «Бакота» в рамках реалізації проекту  «Створення умов для розвитку сільського «зеленого» туризму в Староушицькій громаді». Нагадаємо, що фінансування даного проекту відбудеться за рахунок коштів фонду «Освіта для демократії» як такого, що отримав перемогу в конкурсі мінігрантів. Одним із завдань проекту є визначення місць на території громади, з якими пов’язані якісь історичні, культурні події, або є привабливими природніми об’єктами, що можуть стати потенційними туристичними об’єктами. Це завдання буде реалізовано у співпраці з представниками молоді нашої громади. На першій зустрічі робочої групи було представлено сам проект та визначена подальша діяльність для  його реалізації реалізації.