Сучасна зупинка в с. Крушанівка

Ось так, вже по сучасному, але із чудовими мальовничим патріотичним зображенням виглядає автобусна зупинка в с. Крушанівка, яка вже давно потребувала ремонту.

Сучасна зупинка дозволить поліпшити умови для очікування громадянами транспорту, можливість сховатися від снігу дощу та інших несприятливих кліматичних умов.

Завдяки спільній роботі керівництва громади, в.о. старости с. Крушанівка Вікторії Продан та ТОВ «Агро ЕКО ХХІ» в особі генерального директора Олександра Гінзеровського було здійснено  ремонт і проведено її облаштування. Дане товариство повністю профінансувало витрати на матеріали у розмірі 13 тис. грн.

Ми також вдячні за неймовірне художнє оздоблення будівлі Делечук Оксані і діткам Крушанівського ДНЗ «Дзвіночок», що долучились до створення шедевру. Вони  залишили відпечаток своїх долоньок на згадку для всіх.   Ці малюнки вже встигли полюбити жителі громади.

Сьогодні, селищний голова Анатолій Тимчук та в.о. старости с. Крушанівка Вікторія Продан побували на даному об’єкті.