СТАРОУШИЦЬКА ОТГ ВПРОВАДЖУЄ ЕСКО

  • 412

Фото без опису

СТАРОУШИЦЬКА ОТГ ВПРОВАДЖУЄ ЕСКО

Староушицька об'єднана територіальна громада першою серед об’єднаних громад Хмельницької області розпочала процедуру залучення ЕСКО інвестицій на модернізацію об'єктів бюджетної сфери.


30 вересня 2019 року виконавчий комітет Староушицької селищної ради прийняв рішення «Про закупівлю енергосервісу та затвердження базових рівнів споживання електричної енергії будівлями бюджетних установ комунальної власності Староушицької об’єднаної територіальної громади».
Рішенням передбачено здійснити закупівлю енергосервісу для Староушицького, Грушківського та Подільського ліцеїв, а також Староушицького дошкільного навчального закладу «Подолянчик».
«В даному випадку йдеться про скорочення обсягів споживання енергоресурсів за рахунок проведення комплексної термомодернізації бюджетних установ. Загалом впровадження енергосервісу в Україні відбувається вражаючими темпами – від 20 договорів у 2016 році до 184 – у 2017 та 2018 роках. Кількість ЕСКО–інвесторів зросла з 8 до 19, ЕСКО–географія розширилась з 5 регіонів до 14. Середній строк договорів складає 6,5 років, – повідомив директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Роман Примуш. – Важливо: середня очікувана економія споживання паливно-енергетичних ресурсів по Україні становить 21%. А найголовніше – з бюджету громади не буде витрачено жодної гривні на реалізацію проекту».

За інформацією Агенція регіонального розвитку Хмельницької області

https://www.3849.com.ua/news/2539700/persij-pisov-starousicka-otg-vprovadzue-esko