11 жовтня на базі Староушицького ліцею проходили змагання з футболу між закладами загальної середньої освіти Староушицької селищної ради. В змаганнях брали участь 3 команди юнаків – з Грушківського, Подільського та Староушицького ліцеїв.

Першу гру грали команди Подільського та Староушицького ліцеїв. Рахунок 5:0 на користь Староушицького ліцею. Голи забивали Левицький М., Пілець Ю., Пілець Ю., Кондратюк В. та Левицький М.

В другій грі між командами Грушківського та Подільського ліцеїв перемогу здобула команда Грушківського ліцею з рахунком 7:0. Голи забивали Тимчук А., Тимчук С., Тимчук С., Тимчук С., Баблюк І., Галянт С. та Тимчук С.

Третя гра відбулась між командами Староушицького та Грушківського ліцеїв. З рахунком 5:1 перемогла команда Староушицького ліцею. Від команди Староушицького ліцею голи забивали Пілець Ю., Пілець Ю., Мацьков С., Пілець Ю. та ще раз Пілець Ю. Один гол забив учень Грушківського ліцею Галянт С.

Отже, за результатами змагань командні місця розподілились наступним чином:

І місце – команда юнаків Староушицького ліцею, ІІ місце – Грушківського ліцею та ІІІ місце – юнаки Подільського ліцею.

Кращим форвардом змагань визначено учня Староушицького ліцею Пільця Юрія, кращим гравцем гри – учня Грушківського ліцею Тимчука Сергія та кращим захисником – учня Подільського ліцею Воєводу Вадима.