Святкування Дня працівника освіти в громаді

  • 655

Щороку першої неділі жовтня освітяни відзначають день працівника освіти. З нагоди свята в громаді, в Староушицькому будинку культури організували концерт, під час якого учні Староушицького, Подільського та Грушківського ліцеїв, дітки із Староушицького ДНЗ та вихованці дитячої музичної школи мали змогу привітати своїх педагогів піснями, танцями та віршами. Також привітали чудовими виступами наших педагогів аматорські колективи. На свято приїхали делегації вчителів наших ліцеїв.

  


На свято також завітали представники Староушицької селищної ради. Із словами подяки і привітаннями виступили заступник голови ОТГ з гуманітарних питань Ігор Чорний, начальник  ВОКТМС Староушицької ОТГ Наталія Бичок.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Ще на початку  святкового концерту зі словами подяки освітянам виступив заступник голови з гуманітарних питань. Від імені голови Анатолія Тимчука та від себе він привітав усіх вчителів ліцеїв, вихователів ДНЗ із цим чудовим днем. Подякував освітянам за їхню нелегку й сумлінну працю, адже все починається зі школи.  Заступник голови зазначив, що професія освітянина дуже важлива. Побажав успіхів у роботі, натхнення, міцного здоров'я, щастя та добробуту в родинах.  Також Ігор Чорний вручив грамоти та подяки від департаменту освіти Хмельницької ОДА. Пізніше також із привітаннями виступила  начальник  ВОКТМС Староушицької ОТГ Наталія Бичок. Звучали побажання всім натхнення та творчго пориву. Наталія Іванівна  також привітала педагогів зі святом та вручила грамоти а також подяки від селищного голови Анатолія Тимчука.

  

  

  

  

  

  

Святкування проходило у прекрасній дружній атмосфері. Вже чудовою традицією стала зустріч освітян нашої громади у святковому залі Староушицького будинку культури.