Преструр у Староушицькій громаді

12 вересня Хмельницьким Центр розвитку місцевого самоврядування був організований престур. Приїхали сюди з журналістами побачити як працює громада, у якої одна з головних точок розвитку - туризм, а основний акцент зробили на дітей.

Коротко про ситуацію від голови ромади Анатолий Тимчук:

- Цього року нам вистачає освітньої субвенції, ми на зарплату не додаємо завдяки розумній оптимізації освітньої мережі. Кошти направляємо на розвиток, школи і садочки забезпечуємо сучасними обладнанням, інтернет провели у всі заклади. Закупили два нових шкільних автобуса за державною програмою: 70 відсотків дала держава, а 30 - власні кошти.
Тобто, зробили акцент на дітей.

Престур організований Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Працюють Іра Поліщук Yura Kurochka Lesya Borovets Михайло Цимбалюк Svetlana Volkova Лєночка Кремінська Ksyusha Babenkova Вікторія Кожевнікова Alla Sobko