Візит експертів програми U-LEAD з Європою в рамках проекту по створенню Центру надання адміністративних послуг

20 серпня Староушицьку ОТГ відвідали експерти програми U-LEAD з Європою з ознайомчим візитом в рамках проекту по створенню Центру надання адміністративних послуг. Нагадаємо, що наша громада за результатами конкурсу, була відібрана для участі у 4 раунді фази впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD» з Європою. З експертами було погоджено план розміщення ЦНАПу у приміщенні селищної ради на І-му поверсі адміністративної будівлі. Наступним кроком буде підписання селищним головою Декларації про наміри.

Фото без опису  Фото без опису

До 1 грудня поточного року експерти Програми розроблять Технічні завдання для створення та модернізації ЦНАП із загальним описом дизайну приміщення, переліку послуг, що будуть надавати населенню, тощо.