Вітання голови Староушицької ОТГ з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України!

Дорогі жителі Староушицької ОТГ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України!

Це знаменні дати, які єднають всіх громадян нашої держави. Незалежність України – результат зусиль багатьох поколінь українського народу. Ці дні - хороша нагода для нас з вами озирнутися на той нелегкий шлях, який необхідно було подолати державі, прагнучи побудувати вільну, демократичну країну. Тож, всі ми маємо докласти максимум зусиль, щоб зберегти незалежність - це наш святий обов’язок.

На даний час нам доводиться переживати не легкі часи, ми по-новому відкриваємо для себе неоціненність скарбу жити у вільній, суверенній і незалежній державі. Будуючи  державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями.

Сьогодні тисячі відважних українців ризикують своїм життям за право жити вільно на своїй землі, під блакитними і золотими кольорами українського прапора. Тож, низький уклін вам, українські воїни, за мужність, патріотизм, витримку і терпіння. Також, висловлюю подяку кожному жителю нашої громади, хто своєю щоденною працею розбудовує нашу державу.

Зичу всім міцного здоров’я, добра, благополуччя і найголовніше – мирного неба.

З повагою – голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук