Семінар "Соціальні мережі як двосторонній канал комунікації" відбувся у Хмельницькому Центру розвитку місцевого самоврядування створений Програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіон.

"Світ оцифровується і ми не можемо це ігнорувати. Громади теж мають бути сучасними, бо жителі користуються соцмережами і хочуть, щоб спілкування з владою, в тому числі, було комфортним і зрозумілим для них. Тому присутність в соцмережах - це не забаганка і не зайва роботу, яку можна робити абияк. Це необхідність і один із головних каналів зворотнього зв'язку", - зазначив директор Хмельницького ЦРМС Сергій Яцковський.

Майже три десятки представників громад  навчалися і event маркетингу, і персональному бренду, і ще різним цікавинками, які будуть корисними і для комунікації, і для громади.