Товариські змагання з волейболу між молоддю смт Стара Ушиця

19 липня, в приміщенні спортзалу будинку культури смт Стара Ушиця, відбулися товариські змагання з волейболу між молоддю смт Стара Ушиця

В літній період до наших населених пунктів приїздить багато студентської молоді. Тому ми прагнемо, щоб вони активно, цікаво проводили своє дозвілля.
    Такі змагання проводяться з метою пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до активної спортивної діяльності, сприяння їх фізичному розвитку і розвитку фізкультури та спорту в громаді.

По закінченні змагань,  голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук передав новенькі волейбольні м’ячі від Володмира Мельниченка. Заступник начальника ВОКТМС Староушицької ОТГ Юлія Заболотна нагородила команди грамотами.