Представники Староушицької ОТГ стали учасниками програми "Успішні локальні громади"

  • 1186

Команда з представників Староушицької ОТГ стала учасником програми «Успішні локальні громади», яка реалізовується на території Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей. Програма передбачає тренінговий компонент, реалізацію спільних завдань командами з різних територіальних громад, а також можливість взяти участь у навчальному візиті до Польщі та отримати фінансування в рамках конкурсу мінігрантів. Проект реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії, а також в рамках Програми Study Tours to Poland, яку реалізує Фонд «Лідери змін» з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи.

4-6 липня відбувся тренінг для представників команд-учасниць проекту, який охоплював такі теми: налагодження ефективної комунікації з мешканцями громади; механізми участі у процесах прийняття рішень; аналіз локальної громади (її ресурсів та проблем); основи підготовки проектної заявки.

Наступним етапом участі в програмі є проведення на території громади локального аналізу ресурсів та проблем, які на думку мешканців є такими, що можуть бути вирішені спільно з органами місцевого управління. Для цього жителям громади буде запропоновано пройти опитування.

  

  

Запрошуємо усіх жителів громади взяти активну участь в реалізації даного проекту на території громади. Ви можете надавати свої пропозиції щодо складу учасників робочої групи, яка буде проводити локальний аналіз, а також допомогти в організації проведення опитування мешканців громади. Результати проведеного аналізу будуть представлені на розгляд громадян.

Нам важлива думка кожного! Тільки спільними зусиллями можемо створити умови для комфортного життя в громаді!