Святкування Дня Конституції в Староушицькій громаді

  • 776

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне  минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

День Конституції України 28 червня – це  державне свято, закріплене в самій Конституції. Прийняття Конституції України є закономірною і важливою віхою в історичному розвитку України.

  

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

27 червня 2019 року  у Грушківському Будинку культури відбувся святковий концерт.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Староушицької об’єднаної територіальної громади   - Тимчук Анатолій Сергійович. Він привітав присутніх зі святом та побажав миру і взаєморозуміння, доброго здоров’я, родинного благополуччя, успіхів!

  

До вітань також приєднався депутат  Верховної Ради І -го скликання - Тимчук Сергій Артемович, для  якого це свято є особливим, адже він був один із фундаторів головного закону нашої держави.

Святкового настрою додала змістовна патріотична концертна програма, яку підготували працівники, учасники художньої самодіяльності Староушицької ОТГ та учні шкіл.