Святкування Дня Конституції в Староушицькій громаді

Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне  минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

День Конституції України 28 червня – це  державне свято, закріплене в самій Конституції. Прийняття Конституції України є закономірною і важливою віхою в історичному розвитку України.

Фото без опису  Фото без опису

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

27 червня 2019 року  у Грушківському Будинку культури відбувся святковий концерт.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Староушицької об’єднаної територіальної громади   - Тимчук Анатолій Сергійович. Він привітав присутніх зі святом та побажав миру і взаєморозуміння, доброго здоров’я, родинного благополуччя, успіхів!

Фото без опису  Фото без опису

До вітань також приєднався депутат  Верховної Ради І -го скликання - Тимчук Сергій Артемович, для  якого це свято є особливим, адже він був один із фундаторів головного закону нашої держави.

Святкового настрою додала змістовна патріотична концертна програма, яку підготували працівники, учасники художньої самодіяльності Староушицької ОТГ та учні шкіл.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису