30 червня в с. Крушанівка проходив  турнір з міні-футболу на першість Староушицької ОТГ.

У змаганнях брало участь 5 команд: команди з смт Стара Ушиця, с. Грушка, с. Крушанівка та дві команди з с. Нефедівці. Також у змаганнях взяв участь селищний голова Анатолій Тимчук.

У підсумку призові командні місця розподілилися наступним чином:

І місце - смт Стара Ушиця;

ІІ місце - с. Нефедівці;

ІІІ місце - с. Крушанівка.

Кращий форвард - Маланіч Микола, кращий гравець - Лізвінський Назар, кращий захисник - Тимчук Сергій, кращий воротар - Остапчук Андрій.

Всі команди показали цікаву і напружену гру. Вже вкотре, змагання такого рівня, є хорошим  стимулом  для всіх учасників змагань,  що в свою чергу веде до розвитку футболу у громаді.

Фото без опису  Фото без описуФото без опису  Фото без опису

По закінченні змагань голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук та заступник начальника ВОКТМС Юлія Заболотна нагородили команди грамотами та кубками