Cемінар «Планування та організація туристичних маршрутів в громадах»

  • 843

Фото без опису

20-21 червня в м. Хмельницький відбувся семінар «Планування та організація туристичних маршрутів в громадах». В даному семінарі взяли участь представники нашої ОТГ: заступник голови –  Василь Горбняк; краєзнавець, письменник, автор багатьох книг про Бакоту, провідний фахівець Національного парку «Подільські Товтри» – Тарас Горбняк та спеціаліст з програмного забезпечення Староушицької селищної ради – Ігор Вишемірський. Вже вкотре семінари такого рівня організовує Алла Собко –  радник з питань комунікації в Хмельницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування

Фото без опису

Фото без опису

 Захід  тривав два дні. Говорили про Green Ways - зелені шляхи. І то геть не стереотипні "зелені садиби", які популяризували у минулому. Серед запрошених гостів тренінгу був Сергій Толстіхін –відомий веломандрівник, блогер, тестувальник веломаршрутів, один з тих хто популяризує в Україні велотранспорт. Дискусії велися про те, чи може мережа зелених шляхів залучити туристів та про те, як це працює у Європі.

"Туризм - це складова стратегії розвитку Хмельницької області, яка зараз розробляється. Тому розробка туристичних маршрутів у громадах - це дуже важлива точка росту, яку варто розвивати", – зазначив директор Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування створений Програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіон України Яцковський Сергій.

Фото без опису

"Турист - це той, хто щонайменше 24 години перебуває у вашій громаді. Але для кожного туриста має бути свій продукт. Важливими елементами є послуги проживання і харчування, об'єкти, простор, події і так далі. Для громад важливо, щоб туристичні продукти були в мережі, кількома мовами і зрозуміло для споживача. В ідеалі має бути мобільний додаток", - зазначив Сергій Толстіхін.

Фото без опису

Але не лише теорією був наповнений тренінг. Практичне заняття передбачало нанесення туристичних об'єктів на мапи, прокладання маршруту та його аналіз.

Фото без опису

А другого дня частина учасників працювали у Полонному. Тестували та аналізували маршрути, які дана громада вже напрацювала.

Фото без опису

В даній статті використано матеріал Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування