Святковий концерт до Дня медичного працівника

14 червня в Староушицькому будинку культури відбувся святковий концерт до Дня медичного працівника.

Розпочалося святкування з вітального слова селищного голови Тимчука Анатолія Сергійовича, який вручив  подяки колективам та працівникам Староушицької районної лікарні №3, Староушицького ОДС «Дністер», відділення екстренної медичної допомоги  та працівникам ФАПів сіл Староушицької ОТГ.

Фото без опису  Фото без опису

Приємно було бачити також у залі ветеранів нашої медицини, які багато років присвятили себе цій нелегкій і відповідальній  роботі.

Голова подякував працівникам медичної галузі громади за невтомну працю, побажав щастя, доброго здоров’я, благополуччя, затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани та урочисто вручив грамоти за  щоденну наполегливу працю, високий професіоналізм, самовідданість, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника

Протягом усього заходу для медичних працівників та гостей свята лунали щирі вітання від учасників художньої самодіяльності нашої ОТГ.