НА ВИСТАВЦІ "АГРО-2019" ХМЕЛЬНИЧЧИНА ОТРИМАЛА ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ

З 4 по 7 червня 2019 року у м.Києві проходила XXXI Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2019». На території Національного Комплексу «Експоцентр України» було зібрано біля 1300 компаній із 15 країн світу. Крім того, кожна область підготувала експозицію з власної продукції.

Фото без опису  Фото без опису

Експозиція Хмельниччини була представлена продукцією з майже сорока підприємств області. При цьому, Кам’янеччина презентувала також свою продукцію. І приємним є те, що серед усіх представлених експозицій гідне місце посідала продукція із Староушицької ОТГ, яку представляв ФОП Прудивус Микола Петрович (лікарські рослини, фіто чаї). Кам’янець-Подільський район представляли такі виробники продукції: ВКФ «Пілігрім» (тверді овечі сири, ковбаса), ПП «Глорія Дей» (олія гарбузова та лляна ), ТОВ «Агро – Еко Плюс» (соєва олія, шрот), філія «Птахофабрика» «Авіс» ПАТ «Агрохолдинг Авангард»(яйця курячі). Родзинкою обласної експозиції стала мапа Хмельницької області з мафінів виготовлена ТОВ «Український кристал».

4 червня на відкритті заходу у складі делегації від Хмельницької області прийняли участь голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний, перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Омелянюк та працівники Департаменту, начальники районних управлінь (відділів) агропромислового розвитку та керівники сільськогосподарських підприємств області.

6 червня в рамках проведення 31-ї Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019», в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева вручила директору Департаменту агропромислового розвитку Олегу Омелянюку відзнаку «Золоту медаль Департаменту агропромислового розвитку Хмельниької обласної державної адміністрації в номінації: «За високі досягнення в розвитку агропромислового комплексу області».

Фото без опису  Фото без опису

В даній статті використано матеріал сайту Кам'янець-Подільської РДА