Всеодно доведеться платити

  • 1070

Фото без опису

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою в межах реалізації представницьких повноважень проводиться робота по встановленю порушень вимог законодавства при призначенні та виплаті тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

Як з’ясувалося, батькам з якими залишалася проживати дитина з Держбюджету безпідставно виплачено 41 тис. грн. як тимчасова допомога на утримання дитини, якщо батько дитини ухиляється від сплати аліментів, не має можливості утримувати дитину або його місце проживання невідоме. Тимчасова допомога призначалася на підставі заяви та доданих до неї документів, зокрема довідки виданої державною виконавчою службою про неотримання аліментів на утримання неповнолітніх дітей. Однак, батьки, які були зобов’язані утримувати своїх дітей, отримували дохід та ухилялися від сплати аліментів.

Реагуючи на вказане, у 2019 році Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою заявлено 2 позови на захист інтересів держави з вимогою стягнути з платників аліментів до державного бюджету коштивиплачені як тимчасова допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

Кам’янець-Подільським міськрайонним судом задоволено позовні вимоги Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі управління соціального захисту населення Кам’янець-Подільської райдержадміністрації та стягнуто на користь держави 15 тис. грн.

 

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура