Дозвілля дітей в таборах відпочинку при ліцеях громади

  • 687

Дозвілля дітей в таборах відпочинку при ліцеях громади.

Розпочав роботу табір відпочинку при Подільському ліцеї. 35 хлопчиків і дівчаток мають змогу оздоровитись, поринути у світ пригод, подорожей, ігор, змагань, спілкування з друзями. Після урочистого відкриття вихованці табору стали глядачами випуску четвертокласників, взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті, поласували смачним обідом, набігались, награлись досхочу. Вже завтра, якщо дозволить погода, діти підуть на прогулянку до лісу...

 

 

 

Літо – це чудова пора року. В учнів Грушківського ліцею з’явилася прекрасна нагода відчути і побачити літо,не пропустити зустрічі з ним. 
03.06.2019 р. відбулася урочиста лінійка відкриття оздоровчого табору «Лілея».
Начальник табору Лілія Рудик і директор ліцею Миколайчук Валентина Іванівна. привітали присутніх дітей та вихователів і побажали всім набратися сил, зміцнити здоров’я і гано відпочити.

  

  

 

 

3 червня у Староушицькому ліцеї відбулося відкриття пришкільного табору "Дністер". 
З вітальним словом виступив начальник табору Партика Володимир Антонович, привітавши дітей з міжнародним Днем захисту дітей, відкриттям табірної зміни та звернув увагу на дотримання техніки безпеки під час літнього відпочинку.
Програма заходу була насичена. Цього дня звучали пісні у виконанні дітей та вчителя музичного мистецтва Мендограло Надії Сергіївни. Діти мали змогу взяти участь у танцювальному флешмобі, захоплючому квесті, у конкурсі "Малюнок на асфальті".
Щира подяка педагогу- організатору Чорній Тетяні Володимирівна за організацію такого чудового свята.