Частину позовів місцевої прокуратури про визнання недійсними наказів розглянуто та задоволено.

Вжитими заходами представницького характеру Кам’янець-Подільська місцева прокуратура продовжує активно захищати інтереси держави, порушені при передачі у використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Органами прокуратури області встановлено, що наказами Головного управління Держземагенства в області затверджено документацію із землеустрою та прийнято рішення про передачу громадянам для ведення особистого селянського господарства 96 земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району, загальною площею 192 га та загальною вартістю 5 760 000 грн., які в подальшому були відчужені на користь третіх осіб.

У зв’язку з тим, що на час отримання спірних земельних ділянок громадяни, які отримали вказані земельні ділянки вже використали своє право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах норм безоплатної передачі земельних ділянок для даного виду використання, та явними порушеннями чинного законодавства, діючи на захист інтересів держави, в січні 2019 року прокуратура звернулась до суду з вимогами  про визнання недійсним вказаних 96 наказів.

За травень 2019 року Кам’янець-Подільським міськрайонним судом розглянуто та задоволено 20 позовів  місцевої прокуратури в інтересах держави до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про визнання недійсними наказів Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про затвердження документації із землеустрою та надання у власність громадянам земельних ділянок, що розташовані за межами населених пунктів Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура