Cемінар «Оптимізація і створення спроможної шкільної мережі» для громад Хмельницької та Чернівецької областей.

21 та 22 травня, в Староушицькій ОТГ, на базі Староушицького ліцею, проходив семінар «Оптимізація і створення спроможної шкільної мережі» для громад Хмельницької та Чернівецької областей.

Захід проходив у партнерстві із Староушицькою ОТГ та за підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА та Асоціації ОТГ.

Фото без опису  Фото без опису

Серед поважних гостей семінару був начальник департаменту освіти Хмельницької обласної державної адміністрації Олег Фасоля.

Ще на самому початку заходу, перед учасниками виступив голова Староушицької громади Анатолій Тимчук. Він  продемонстрував презентацію громади у своїй доповіді та побажав учасникам семінару гарної роботи та позитивних вражень.

Фото без опису   Фото без опису

Начальник відділу освіти, культури, туризму та спорту Староушицької селищної ради Наталія Бичок взяла участь у даному тренінгу.

Фото без опису  Фото без опису

Формування більш глибокого розуміння і здобуття професійних навичок органами місцевої влади нових громад запроваджувати якісні зміни в управлінні освітою – саме це ставили за мету організатори заходу. Семінар-тренінг був розроблений на основі досвіду команди експертів шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», які надавали експертну допомогу громадам упродовж 2015-2018 років.

Фото без опису  Фото без опису

Під час тренінгу «Моделювання спроможної шкільної мережі в громаді» учасники пройшли усі ключові етапи, пов’язані з алгоритмом оптимізації та моделювання спроможної шкільної мережі. Ще на самому початку програма семінару-тренінгу передбачала повну послідовність кроків процесу оптимізації і прогнозування моделі спроможної шкільної мережі, пройшовши по якому, можна досягти підвищення якісних послуг і ефективності у використанні бюджетних коштів виділених на цей напрям.

Під час проведення семінару для учасників члени Староушицького гуртка «Юні екологи», екскурсоводи екоцентру провели цікаву екскурсію.

По закінченню першого дня семінару, гостям була запропонована екскурсія до Бакотського скельно-печерного монастиря, яка справила неймовірні враження.

Фото без опису  Фото без опису

Всі гості протягом цих днів отримали масу задоволення:) Ми дякуємо всім за активну участь в організації даного заходу.