Вручення обласних премій переможцям ІІ етапу Всеукраїнського-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019 році.

У п’ятницю, 17 травня, в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Старицького відбулися урочистості з нагоди вручення обласних премій переможцям ІІ етапу Всеукраїнського-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019 році.

Захід був проведений із яскравими виступами учнів різних закладів освіти. Цікаво було те, що на цьому святі були присутні обдаровані діти та їх наставники із усієї області. На святі були присутні учениця Грушківського ліцею Мендограло Ангеліна та вчитель української мови, наставник Оксана Тимчук.
Учениці Грушківського ліцею Мендограло Ангеліні вручили довгоочікувану нагороду (ІІ місце)
Дякуємо за чудове свято для нашої талановитої молоді!