СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВИШИВАНКИ В СТАРОУШИЦЬКІЙ ОТГ

  • 764

   Щороку, третього четверга травня, Україна святкує Всесвітній день вишиванки - свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та використання етнічного вишитого одягу.  Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

 

   16 травня 2019 року керівництво та працівники Староушицької селищної ради, депутатський корпус, старости сіл та жителі Староушицької громади, одягнувши урочисте національне вбрання, пройшли центральними вулицями смт Стара Ушиця.

  

   Працівники закладів культури та освіти Староушицької ОТГ, учні шкіл, діти ДНЗ, долучилися до відзначення свята – Дня вишиванки, виступивши із чудовими піснями, танцями та гуморесками.

  

   З кожним роком в багатьох приходить розуміння значимості цього важливого для нашої держави та народу свята Дня вишиванки. Адже навіть незважаючи на несприятливі погодні умови людей прийшло багато і святковий зал був вщент заповнений.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

   Ми повинні пам’ятати, що народна вишивка – це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Наше завдання – не розгубити його, передати це живе  диво наступним поколінням.