Святкування Дня матері в Староушицькій громаді

  • 741

   День матері, мабуть, одне з найтепліших і найщиріших свят, адже кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

   З цієї нагоди 11 травня в приміщенні Нефедівського будинку культури відбувся святковий концерт.  У заході брали участь творчі колективи навколишніх сіл, учні шкіл, які представили свої яскраві виступи. Голова громади Анатолій Тимчук привітав всіх матерів: «Від щирого серця вітаю Вас зі святом - Днем матері! Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Ви завжди радієте успіхам своїх дітей, підтримуєте  їх у важку хвилину, завжди щиро переживаєте за кожен пройдений крок. Материнська любов і слова залишаються в душі кожної людини на все життя, немає людини ближче і рідніше. Нехай Ваше серце зігріває любов і турбота близьких, кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові Вам, миру і затишку Вашій оселі!..»

   Також голова громади Анатолій Тимчук та начальник ВОКТМС Наталія Бичок вручили подарунки для багатодітних матерів.

  

  

  

  

  

  

   12 травня відбувся святковий концерт присвячений Дню матері в Грушківському будинку культури. Вже вкотре вихованці Грушківського ліцею та вчителі показали чудовий виступ. В яскравій програмі пролунали пісні, вірші, гуморески, танці, сценки. Адміністрація громади підготувала для багатодітних мам святкові подарунки! Голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук разом із начальником відділу освіти, культури, туризму молоді та спорту Наталією Бичок вручили їх із гарними побажаннями.

  

  Ми вдячні всім за активну участь у заходах, за прекрасні концерти, що були проведені в затишній та  святковій атмосфері.