Привітання із Днем матері від голови ОТГ Анатолія Тимчука

Дорогі наші матері!

Від щирого серця вітаю Вас зі святом - Днем матері! Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Ви завжди радієте успіхам своїх дітей, підтримуєте  їх у важку хвилину, завжди щиро переживаєте за кожен пройдений крок. Материнська любов і слова залишаються в душі кожної людини на все життя, немає людини ближче і рідніше. Нехай Ваше серце зігріває любов і турбота близьких, кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові Вам, миру і затишку Вашій оселі!

Низько вклоняємось Вам за терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. То ж здоров’я Вам, тепла і благополуччя. Хай під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди!

З великою повагою селищний голова     Анатолій Тимчук