Тренінг з основ здоров'я для вчителів початкової школи в рамках освітнього проекту "Вчимося жити разом"

6-7 травня 2019 р. вчителі початкових класів Староушицької ОТГ Михайлова С.К та Левко Л.А. (Староушицький ліцей), Баблюк А.М. та Фартушняк Н.П. (Грушківський ліцей), Дудар О.В. (Подільський ліцей) взяли участь у тренінгу з основ здоров'я для вчителів початкової школи в рамках освітнього проекту "Вчимося жити разом", розроблений громадською організацією «Здоров’я через освіту» за участю представників Інститутів післядипломної педагогічної освіти (ІППО) з 24 областей України та м. Києва, у партнерстві з МОН України і Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Фото без опису  Фото без опису

Тренінг проходив на базі ХОІППО. Під керівництвом тренерів Гулько О.В., Романової О.В. та завідувача кафедри Ковальської О.П. вчителі підвищили свій рівень компетентності з методики розвитку соціальних навичок у дітей і підлітків віком від 6 до 17 років. Учасники тренінгу відзначили високий рівень моделювання уроку «Друзі з особливими потребами» вчителями початкових класів нашої громади щодо відпрацювання практичних навичок з методики викладання основ здоров’я та курсу «Вчимося жити разом» на засадах розвитку життєвих навичок молодших школярів.

Фото без опису  Фото без опису