Новини комунального підприємства «Відродження»

  • 441

Фото без опису

З 1-го квітня 2019 року в смт Стара Ушиця діє новий тариф на водопостачання – 20 грн. На водовідведення тариф залишився у сумі 3 грн. Ці норми затверджені на 24 сесії сьомого скликання від 15.03.2019 року. Також не змінилися тарифи на квартплату.

З 1-го травня згідно закону України «Про житлово-комунальні послуги» вводяться нові зміни при оплаті комунальних послуг:

---  вводиться пеня за борг 0,01% в день після 25 числа по сплаті за попередній місяць.

---  вводиться система штрафів (самовільне підключення до водопостачання, пошкодження пломби чи лічильника, тощо)

---  згідно цього Закону споживач зобов’язаний допускати у своє житло виконавців комунальних послуг та їх представників для ліквідації аварії, усунення неполадок санітарно- технічного та інженерного обладнання, його встановленню і заміни, перевірки показань приладів.

---  інформувати виконавця комунальних послуг про зміну власника житла та фактичну кількість осіб, які постійно проживають у житлі.

---  споживач не звільняється від сплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладання відповідного договору.

---  виконавець послуги здійснює обслуговування, поточний ремонт внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку  спільно з співласниками квартир (матеріали за рахунок підприємства, оплата роботи- за рахунок мешканців квартир). Капітальний ремонт внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, що забезпечують надання відповідної комунальної послуги, здійснюється співвласниками за власний рахунок.

    Нижче приводимо інформацію по боржниках за комунальні послуги більше 300 грн в КП «Відродження» та боржників КП «Добробут». Просимо розрахуватись з боргами та вчасно сплачувати комунальні послуги. Якщо у вас виникли питання, просимо звертатись за т. 99-4-30.

Фото без опису