Прибирання територій у громаді

20 квітня відбулося прибирання території селища Стара Ушиця за участю працівників Староушицької селищної ради та жителів селища.

У ході заходу працівники селищної ради прибрали прилеглу територію біля адмінприміщення селищної ради, висадили квіти, а працівники будинку культури наводили лад на своїй території, білили дерева. Також жителі селища і працівники державних установ взяли активну участь у прибиранні парку біля ліцею.

Фото без опису  Фото без опису

Керівництво Староушицької ОТГ прикладає максимум зусиль для перетворення території громади  в екологічно безпечну територію, де мешканці зможуть жити і відпочивати серед мальовничих краєвидів, які подарувала нам природа.

Фото без опису  Фото без опису

19 квітня працівники КП «Відродження» наводи лад на території комунального підприємства.

Фото без опису  Фото без опису

19 квітня жителі с. Крушанівка долучились до прибирання на місцевому кладовищі. Прибирали покинуті давні могили, також там працювала грейдерна техніка і розширила територію кладовища.