15 квітня 2019 року в селі Нефедівці відзначала 90-річний ювілей – Дивдик Ганна Юхимівна.

15 квітня 2019 року в селі Нефедівці відзначала 90-річний ювілей сумлінна та відповідальна працівниця, жителька села – Дивдик Ганна Юхимівна.

У цей день її щиро вітали рідні та близькі люди а також  голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук, секретар Староушицької селищної ради Лариса Розворук, начальник земельного відділу Староушицької селищної ради Віталій Никуляк, в.о. старости с. Нефедівці Інна Касьян та завідуюча Нефедівським клубом Тетяна Острова.

Гості щиро віншували довгожительку подарунками та бажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.