Зональний огляд художньої самодіяльності серед закладів загальної середньої освіти Староушицької селищної ради

9 квітня 2019 року відбувся зональний огляд художньої самодіяльності серед закладів загальної середньої освіти Староушицької селищної ради.

У цьому концерті було представлено 28 номерів різножанрового характеру. Демонструючи свої творчі здібності всі учасники творчих колективів заявили про себе як про стильних, креативних і мистецько-обізнаних особистостей. Глядацька аудиторія активно  супроводжувала оплесками кожен номер, і весь захід для присутніх  промайнув наче мить. Всі номери заслуговували на особливу увагу і мали  неабиякий  емоційний  вплив на глядачів. Загальне спрямування виступу було на патріотичне виховання на основі народної творчості, прищеплення почуття особистої гідності, відповідальності перед своєю  Батьківщиною та родиною. Всі  гості  отримали моральний відпочинок та естетичне задоволення.

Було складно визначитися з найкращими номерами, бо кожен  був по-своєму цікавим, оригінальним та майстерним. А все це завдяки клопіткій роботі педагогічних колективів, керівників та учнів закладів освіти.  І все ж таки, журі визначили  місця: вокальний жанр – І місце дует у складі Рудик Л.М. та учениці 10 класу Грушківського ліцею Гакман Ольги (акапельно), ІІ місце – учениця 8 класу Подільського ліцею Коськовецька Анастасія. ІІІ місце – учениця 3 класу Староушицького ліцею Маланіч Ярослава. У жанрі хореографії – І місце учні 9-10 класу Грушківського ліцею, ІІ місце – учні Староушицького ліцею, танець «Палала», ІІІ місце – учні 1-2 класів Грушківського ліцею. В інструментальному жанрі – І місце зразковий дитячий духовий оркестр Староушицького ліцею, ІІ місце – ансамбль народних інструментів Грушківського ліцею. У фольклорному жанрі – І місце «Подільські вечорниці» Грушківського ліцею. У літературно-мистецькому жанрі – І місце  гумореска Бузінської Уляни, учениці Староушицького ліцею, ІІ місце – художнє читання Тимчук Катерини, учениці Грушківського ліцею.

Керівники та учні закладів освіти селищної ради  продовжують ретельну підготовку до участі в Обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності. І ми впевнені, що наша праця принесе нам нові, високі здобутки в сфері мистецтва.