Мешканці Староушицької ОТГ підтримали Всеукраїнську акцію з прибирання та благоустрою «За чисте довкілля»

Щороку протягом квітня-травня проводиться всеукраїнська акція  “За чисте довкілля”, яка була започаткована розпорядженням Кабінету Міністрів України у 2010 році.

Проведення таких заходів підкреслює цінність природних багатств, їх охорону та збереження. Адже, від стану навколишнього середовища залежить наше здоров’я та здоров’я майбутнього покоління.

Жителі Староушицької гомади підтримали Всеукраїнську акцію «За чисте довкілля» та 5-6 квітня вийшли на загальногромадський суботник.

Фото без опису  Фото без опису

5 квітня 2019 року селищний голова Анатолій Тимчук, його заступники Василь Горбняк та Ігор Чорний, працівники апарату селищної ради, старости сіл, працівники закладів освіти та культури, учнівська молодь та небайдужі мешканці громади взяли участь у прибиранні узбіччя доріг ОТГ в напрямку м. Кам’янець-Подільський, та Бакітського скельно-печерного монастиря, територій в населених пунктах громади. До проведення суботника залучили працівників КП «Відродження», які вивозили зібране сміття, ТОВ «Водограй-Плюс», яке надало трактор для погрузки та вивезення сміття.

Фото без опису  Фото без опису

6 квітня жителі населених пунктів громади прибирали місцеві кладовища. Загальними зусиллями вдалося навести лад на кладовищах, прибрати закинуті могили, до яких рідко навідуються родичі.

Таким чином, Староушицька ОТГ, включаючи всі села, з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування і створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, долучилася до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля".

Голова Староушицької ОТГ  Анатолій Тимчук подякував всім, хто взяв участь   у проведенні щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля": „Дякую усім мешканцям нашої ОТГ, підприємцям, які  не залишились байдужими і у ці дні долучалися  до прибирання. Також депутам Староушицької селищної ради, що прийняли участь в організації прибирання територій кладовищ. З вашою підтримкою завжди приємно працювати».

Фото без опису  Фото без опису

З метою забезпечення на території Староушицької ОТГ чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою.
5 квітня колектив Староушицького ліцею долучився до проведення акції «За чисте довкілля», прибираючи дорогу від селищного стадіону до Дністра.

С. ПОДІЛЬСЬКЕ

Однією із найважливіших цінностей, яку ми передаємо своїм нащадкам, є наша екологія. Наскільки ми змогли зберегти її, поліпшити або погіршити, вже зараз ми відчуваємо самі, і незабаром це ще більше відчує нове покоління. Сьогодні колектив Подільського ліцею дружно залишив заклад освіти і долучився до загального прибирання навколишньої території, зокрема дороги, яка з’єднує наше село з іншими населеними пунктами. Вчителі та техпрацівники вийшли на прибирання центральної і основної дороги на в’їзд в село Подільське. В якомусь сенсі це дорога, яка презентує наш населений пункт, по якій людина, особливо не місцева, може для себе зробити перші висновки про громаду цього села. За цей час було зібрано більше двох причепів різного сміття. Сподіваємося, що прибрана територія буде залишатися не засміченою значний час і у майбутньому буде тішити чистотою всіх, хто заїжджає до нашого села. Бо матінка-Земля наша вже радіє від того, що їй стало легше дихати.

С. ГРУШКА

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ-ЧИСТЕ СУМЛІННЯ

Земля! Маленька блакитна кулька у безодні Всесвіту! Вона тримає на собі океани, приймає дощі, стіни й тумани. Земля - це дім, у якому ми живемо! Дім, частиною якого ми є. А тримати цей дім в частоті - святий обов'язок кожного. У домі природи - наша доля, і ми повинні зробити все для того, щоб допомогти рідній природі, тим самим продовжимо життя наступним поколінням. Задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все потрібно дбати про чистоту тієї території , на якій живемо.
Саме такі думки спонукали керівництво Староушицької селищної ради ініціювати проведення 5 квітня на території громади акції " За чисте довкілля". Всі небайдужі долучились до даної справи. Серед них колектив Грушківського ліцею. Дружно взялися до справи. Робота закипіла. І ось узбіччя доріг рідної громади очищенні від сміття. Приємно спостерігати за результатами спільної праці. Пам'ятаймо: Земля не належить нам. Це ми належимо Землі. Тож оберігаймо її і тримаймо в чистоті! І все у нас буде добре!

С. КРУШАНІВКА

Мешканці с. Крушанівка долучились до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

С. ГОРАЇВКА