Першість Кам’янець-Подільської районної ДЮСШ з волейболу серед дівчат присвячена пам’яті Заслуженого вчителя України Таралевича Данила Пилиповича.

В честь вшанування пам’яті улюбленого вчителя фізкультури Таралевича Данила Пилиповича та з метою популяризації волейболу, виховання вольових якостей, удосконалення майстерності спортсменів та зміцнення здоров’я підростаючого покоління 27 березня на базі Староушицького ліцею за сприяння Кам’янець-Подільської районної ДЮСШ відбулися змагання з волейболу серед дівчат Баговицького, Подільського та Староушицького ліцеїв.
З вітальними словами перед початком спортивних випробувань виступили Селищний голова Староушицької селищної ради Тимчук А.С., начальник Кам’янець-Подільської районної ДЮСШ Ковальчук О.С., директор Староушицького ліцею Ковтуняк В.С.

Фото без опису  Фото без опису

Під час змагань активними вболівальниками були начальник ВОКСТ Староушицької селищної ради Бичок Н. І., заступник начальника ВОКСТ Заболотна Ю. А., заступник начальника Кам’янець-Подільської районної ДЮСШ Ткачук Р.О., вчителі, учні та їх батьки.
За результатами спортивних випробувань із волейболу:
І місце здобули юні волейболісти Баговецького ліцею,
ІІ місце - Староушицького ліцею,
ІІІ місце – Подільського ліцею.

Приємно відзначити ученицю Староушицького ліцею Левицьку Діану, яка стала найкращим нападаючим цьогорічного турніру з волейболу.
Висловлюємо щиру подяку організатору турніру талановитому тренеру, вчителю фізкультури Староушицького ліцею Маланічу Миколі Васильовичу.
Всім юним волейболістам та їх тренерам бажаємо успіхів та перемог у майбутніх спортивних випробуваннях!!!

Фото без опису  Фото без опису