Обласний семінар директорів клубних закладів об'єднаних територіальних громад області на тему: «Особливості організації роботи клубних закладів культури в сучасних умовах»

Директор Староушицького Будинку культури Тихонюк А.Б. 19-20 березня брав участь у обласному семінарі директорів клубних закладів об'єднаних територіальних громад області на тему: «Особливості організації роботи клубних закладів культури в сучасних умовах», який проходив у у приміщенні Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва . У програмі семінару – тематичні зустрічі, презентації, лекції-консультації, практичні заняття, ділові ігри, на яких розглядались питання форм і методів роботи клубних закладів в умовах децентралізації, традиційні та інноваційні послуги, що надаються клубними закладами, завдання по розвитку жанрів народної творчості, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтв, клубні формування та робота з творчими колективами, оформлення документів на елементи нематеріальної культурної спадщини, заповнення грантової заявки на отримання фінансування та багато інших, не менш актуальних питань.