Староушицька громада
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Виставка-конкурс та творчі роботи учнів закладів загальної середньої освіти

  

З метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового мистецтва, пробудження у дітей поваги до національної культурної спадщини відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту організована виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

Результати:

І місце: Баблюк Анастасія, учениця 2 класу Грушківського ліцею,

Гайдук Нікіта, учень 4 класу Подільського ліцею,

Воєвода Ірина, учениця 8 класу Грушківського ліцею,

Мостовий Сергій, учень 9 класу Грушківського ліцею,

Левчук Оксана, учениця 10 класу Староушицького ліцею;

ІІ місце: Грамчук Віталіна, учениця 1 класу Грушківського ліцею,

Тимчук Степан, учень 1 класу Грушківського ліцею,

Мельник Аріна, учениця 2 класу Грушківського ліцею,

Кімаковська Кіра, учениця 4 класу Грушківського ліцею,

Ковтонюк Анастасія, учень 5 класу Подільського ліцею,

Левицький Максим, учень 5 класу Подільського ліцею,

Воєвода Ірина, учениця 8 класу Грушківського ліцею,

Гуменюк Анна, учениця 10 класу Староушицького ліцею;

ІІІ місце: Грузевич Вероніка, учениця 2 класу Грушківського ліцею,

Максимчук Володимир, учень 2 класу Грушківського ліцею,

Прокопів Олександр, учень 2 класу Грушківського ліцею,

Троянко Олександр, учень 2 класу Грушківського ліцею,

Костецька Єлизавета, учениця 3 класу Грушківського ліцею,

Партика Євген, учень 3 класу Подільського ліцею,

Пастух Аліна, учениця 7 класу Подільського ліцею,

 

  

З метою підтримки розвитку творчих здібностей, формування умінь і навичок, спрямованих на пошук нових форм вираження своїх почуттів засобами мови відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту організовано заочний конкурс творчих робіт учнів закладів загальної середньої освіти «Люблю тебе, моя свята Вкраїно!».

Результати: Номінація «Поезія» Молодша вікова категорія:

І місце – Вусата Ангеліна, учениця 4 класу Подільського ліцею (вчитель Ковтонюк Л.В.),

ІІ місце – Дикун Уляна, учениця 3 класу Подільського ліцею (вчитель Вітковська О.В.),

Варицька Анастасія, учениця 2 класу Подільського ліцею (вчитель Дудар Л.В.),

Вольська Анастасія, учениця 2 класу Подільського ліцею (вчитель Дудар Л.В.);

ІІІ місце – Дудар Поліна, учениця 3 класу Подільського ліцею (вчитель Вітковська О.В.),

Слива Богоміла, учениця 2 класу Подільського ліцею (вчитель Дудар Л.В.),

Вольська Анастасія, учениця 2 класу Подільського ліцею (вчитель Дудар Л.В.).

Середня вікова категорія: І місце – Пастух Аліна, учениця 7 класу Подільського ліцею (вчитель Гарук І.В.),

ІІ місце – Коськовецька Анастасія, учениця 8 класу Подільського ліцею (вчитель Головкіна М.П.),

Старша вікова категорія: І місце – Мендограло Ангеліна, учениця 9 класу Грушківського ліцею (вчитель Тимчук О.М.) Кузьмінська Маріна, учениця 11 класу Грушківського ліцею (вчитель Рудик Л.М.)

ІІ місце – Ржепянська Тетяна, учениця 10 класу Подільського ліцею (вчитель Григор’єва Т.А.).

Номінація «Проза» Старша вікова категорія: І місце – Тимчук Сергій, учень 9 класу Грушківського ліцею (вчитель Чорпіта Г.В.),

Гакман Ольга, учениця 10 класу Грушківського ліцею (вчитель Тимчук О.М.),

ІІ місце – Чміль Іванна, учениця 10 класу Подільського ліцею (вчитель Григор’єва Т.А.).



« повернутися до списку новин