Святкування свята "8 Березня" в Староушицькій громаді

7 березня  о 16 годині, саме для прекрасної половини нашої громади у актовій залі Староушицького Будинку культури, відбувся яскравий святковий концерт.

З вітальним словом до всіх жінок звернувся голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук. Щиро привітав із наступаючим прекрасним весняним святом 8 Березня! Побажав міцного здоров'я, величезного щастя, кохання і добра. «Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, впевненістю та передчуттям свята. А нова весна нехай подарує радість в особистому житті та успіх у професійній діяльності! Добробуту і затишку в оселях, поваги і любові від чоловіків, оптимізму і легкості у повсякденні!».

Програма святкового концерту виявилася надзвичайно насиченою та різноманітною. Тож яскраві концертні номери у виконанні артистів і творчих колективів не залишили байдужими жодну представницю прекрасної статі. Також свої таланти продемонстрували учні Староушицького ліцею, які подарували хороший настрій всім присутнім у залі. Протягом концерту для жінок зі сцени лунали поздоровлення та слова подяки. Святковий концерт відбувся під бурхливі оплески глядачів.

Фото без опису  Фото без опису

Це свято найочікуваніше  для всіх жінок. Адже саме цього дня вони чекають  приємних  несподіванок, подарунків, сюрпризів. 8 березня відбувся концерт у клубі с. Крушанівка.

Святковий концерт  розпочався  привітанням заступника голови   Староушицької  ОТГ Ігоря Чорного, який привітав  із найжіночнішим святом весни та  побажав любові у серці, добробуту у кожному домі.

Для присутніх на святі лунали музичні композиції та пісні від аритистів, творчих колективів громади та учнів.

Фото без опису  Фото без опису

Також святкові концерти відбулись в сільських клубах с. Нефедівці та с. Гораївка