Команда Староушицькоі ОТГ зайняла І місце у чемпіонаті району з волейболу серед ветеранів. Григор'єв Сергій нагороджений як кращий розігруючий чемпіонату. Вітаємо наших хлопців із чудовою грою! Так тримати!

Чемпіонат району з волейболу серед ветеранів. Перше місце-Староушицька ОТГ, друге-Оринин, третє-Гуменецька ОТГ.Кращий гравець-Ігор Чорний(Оринин), розігруючий-Сергій Григор'єв (Староушицька ОТГ), нападник-Ігор Герук (Гуменецька ОТГ). Волейбольний сезон у районі завершиться 16 березня чемпіонатом серед жінок.

Команда Подільського ліцею (вчитель Варицький О.Р.) зайняла ІІІ місце у районній Спартакіаді з волейболу серед юнаків. Учень 11 класу Ковтонюк Олексій нагороджений грамотою як найкращий нападаючий.