Святкування ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА в громаді

  • 492

Найкращими словами, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець, передають закохані одне одному: свої почуття, розповідають про радість і щастя, про тугу та біль.

Саме кохання, любов — джерело творчого натхнення багатьох поколінь. До цієї одвічної теми завжди зверталися художники, скульптори, філософи, композитори.
До кожного з нас рано чи пізно в душу загляне кохання. Кохання — одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів! Кохання панує над світом. Воно поза віком і часом. 
Саме сьогодні ми звертаємось до теми кохання, бо сьогодні надзвичайний день — День Святого Валентина — Всесвітній день закоханих.

Святкування Дня Святого Валентина в Староушицькому санаторії "Дністер"

  

  

 

Святкування Дня Святого Валентина в Подільському ліцеї

  

    

  

    

 

 

На острові кохання

15 лютого в Староушицькому ліцеї була проведена літературно-музична композиція у формі зустрічі з літературними героями світових творів, у яких висвітлено тему кохання. У заході взяли участь школярі 5-11 класів, які показали високу акторську майстерність та чудове знання вивчених творів. Глядачі мали змогу переглянути інсценівки на основі уривків з творів "Пригоди Тома Сойєра" Марка Твена, "Пурпурові вітрила" О.Гріна, "Ромео і Джульєта" Вільяма Шекспіра, "Наталка Полтавка" І.П.Котляревського.
Щира подяка вчителям світової літератури Петрюк Олені Миколаївні, Пастух Олені Миколаївні, Чорній Тетяні ,Володимирівні за високій професіоналізм у роботі з обдарованими талантами ліцею.