Вшанування воїнів--афганців

30 років пройшло після того, як останні радянські війська покинули Афганістан.

Цілих 10 років проходили ті криваві події.  Ми раді бачити живими тих, хто зумів вижити у страшній війні та шкодуємо за тими, хто не зумів повернутись додому. Напевно сьогодні немає сенсу говорити про ціль тієї нікому непотрібної війни, а потрібно пишатись тими, хто з честю виконував свій священний обов’язок. Усі їхали на війну із почуттям високого патріотизму та розумінням, що потрібно захищати державу. Тієї держави уже немає, але патріоти залишаються на нашій землі.

Маковецький Олександр Дмитрович, Лесик Юрій Дмитрович, Гелевський Михайло Володимирович, Касапчук Микола Миколайович (смт Стара Ушиця);

Воєвода Михайло Олександрович (с. Нефедівці);

Ігнатов Віктор Іванович (с. Подільське).

В Староушицькій громаді у закладах освіти минулого тижня були проведені тематичні уроки та бесіди про ті події, про війну в Республіці Афганістан. Також учні Староушицького ліцею, старости сіл провідали вище згаданих ветеранів війни, що проживають на території нашої ОТГ та вручили подарунки.