Придбання трактора і комплектуючих для комунального підприємства "Відродження"

Нещодавно Староушицькою селищною радою придбано трактор МТЗ Беларус 82.1 за кошти субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад
    Вартість трактора становить 470 тис.700 грн. Також було придбано комплектувальні вироби:
1) розкидач піску вартістю 30 тис. грн;
2) косарка – вартістю 33 тис. грн;
3) відвал – вартістю 23 тис. грн;
4) грунтофреза – вартістю 38 тис. 700 грн.;
5) дискова борона – вартістю 94 тис.800 грн.;
6) автономний подрібнювач деревини – вартістю 135 тис. грн;
7) пилосос парковий – вартістю 42 тис. грн.

Фото без опису  Фото без опису

Проектні заявки по проекту «Придбання спецтехніки (трактора) та комплектувальних виробів для комунального підприємства «Відродження» Староушицької селищної ради» та «Придбання комплетувальних виробів (розкидач піску, косарка, відвал, грунтофреза, дискова борона, автономний подрібнювач деревини, пилосос парковий) для комунального підприємства «Відродження», які подані селищною радою у червні 2018 цього року, були погоджені Міністреством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
  Техніка, яка буде передана у користування Староушицького комунального підприємства «Відродження», дозволить здійснювати перевезення різних сипучих вантажів, розчищати дорогу від снігу та бруду, надавати послуги із завантаження та розвантаження сільськогосподарських культур, сипучих матеріалів, піддонів, відвозити сміття від господарських дворів до сміттєзвалищ, проводити косіння обочин доріг, полів з сільськогосподарськими культурами, здійснювати переробку відходів деревини на тверде паливо, обслуговувати місцеві дороги комунальної власності протягом року.
   Реалізація проекту дасть можливість жителям громади отримувати якісні послуги комунального підприємства, забезпечить благоустрій усіх шляхів, які розташовані на території громади. Крім того, жителі усіх населених пунктів зможуть скористатися придбаним трактором та обладнанням, сплативши за це кошти на рахунок комунального підприємства

Фото без опису  Фото без опису