У с. Грушка відбулися змагання з настільного тенісу на першість Староушицької ОТГ

26 січня в приміщенні будинку культури с. Грушка, відбулися змагання з настільного тенісу на першість Староушицької ОТГ. Турнір був справжньою спортивною подією, адже багато було учасників та вболівальників із всієї громади. На спортивному святі були пристуні голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук, начальник ВОКТМС Наталія Бичок та заступник начальника ВОКТМС Юлія Заболотна. Голова громади також взяв участь у змаганнях.

У турнірі брали участь 7 команд - команда смт Стара Ушиця, дві команди с. Грушка, команда Грушківського ліцею, команда с. Рункошів, команда с. Подільське, команда с. Крушанівка.
У підсумку призові командні місця розподілилися наступним чином:
І місце - команда с. Крушанівка, ІІ місця - команда с.Грушка, команда Грушківського ліцею та команда
смт Стара Ушиця.
     Серед жінок: І місце - Ярушкевич Вікторія (с.Крушанівка), ІІ місце - Цимбалюк Оксана (с.Крушанівка), ІІІ місце - Струсевич Валерія
(смт Стара Ушиця).
     Серед чоловіків: І місце - Дребот Володимир (с.Грушка), ІІ місце - Борчук Валентин (смт Стара Ушиця), ІІІ місце - Продан Вадим (с. Крушанівка).

По закінченні тенісного турніру голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук нагородив переможців та команди грамотами і медалями. Нам приємно бачити, що молодь все більше долучається до спортивного життя громади.