29 січня відсвяткувала свій 90-літній ювілей жителька с. Рункошів – Колодніцька Ганна Григорівна.

На гостину до Ганни Григорівни завітали привітати ювілярку заступник селищного голови Василь Горбняк, секретар Староушицької селищної ради Лариса Розворук, в.о. старости с.Грушка Комар Ганна Іванівна та завідуюча клубу с. Рункошів Інна Мостова. Гості вручили подарунок.
   Цього дня ювілярка відчула турботу від усіх хто її вітав. Адже також вітали її донька, внуки та правнуки.
    Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.