У смт Стара Ушиця відбулися змагання з футзалу на першість Староушицької ОТГ

2 лютого в приміщенні спортзалу будинку культури смт Стара Ушиця, відбулися змагання з футзалу на першість Староушицької ОТГ.
    Змагання з футзалу – це відкритий захід, який проводиться з метою пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до активної спортивної діяльності, сприяння їх фізичному розвитку і розвитку фізкультури та спорту в громаді.
   В змаганнях взяло участь 6 команд - Стара Ушиця, Староушицький ліцей, Грушка, Рункошів, Нефедівці, Крушанівка.
     Представлені команди охоче взяли участь у змаганнях з футзалу, адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своїх населених пунктів. Всі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку.
      У підсумку призові командні місця розподілилися наступним чином:
І місце - команда смт Стара Ушиця,
ІІ місце - команда с. Нефедівці,
ІІІ місце - команда Староушицького ліцею.
Також були відзначені кращі гравці змагань:
кращий форвард - Маланіч Микола,
кращий гравець - Калюзняк Андрій,
кращий захисник - Варицький Олександр,
кращий воротар - Мухін Максим.
     По закінченні змагань голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук нагородив переможців та команди грамотами і кубками.