Засяяла головна ялинка об’єднаної територіальної громади

29 грудня у центрі смт Стара Ушиця новорічними вогнями засяяла головна ялинка об’єднаної територіальної громади.

На площі перед Будинком культури зібралися мешканці та гості селища, щоб стати учасниками захоплюючого новорічного дійства, яке підготували для них працівники будинку культури та учні Староушицького ліцею. До їх привітань приєднався голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук. Він побажав усім миру, щоб рік прийдешній був сповнений значними здобутками, новими перемогами, приємними життєвими радощами... Також до привітань приєдналася начальник відділу ОКМСТ Наталія Бичок.

Приємно було слухати, як дітвора розказували новорічні вірші. І перед мікрофоном вистроїлась ціла черга, адже всім дітям-учасникам свята дарували солодкі подарунки. Діти також приймали активну участь у різноманітних іграх та конкурсах, водили хороводи біля сяючої святковими вогнями ялинки.
По закінченню свята для всіх присутніх гарні пісні заспівали творчий колектив «Діти України».