Святкування Нового року в закладах освіти громади

  • 764

І хоч на вулиці йде новорічний дощ 
Ялинку біля школи ми прикрашаєм знову.
Прикраси новорічні такі у нас чудові, 
Бо створені вони з великою любов’ю.

  

 

27 грудня відбулося Новорічне свято в Староущицькому ДНЗ " Пододянчик " в молодшій групі. На свято завітала начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Бичок Н.І. Вона звернулася із вітальними словами до батьків та колективу ДНЗ .Цьогоріч і новорічні подарунки для дітей придбані коштами ОТГ. Діти порадували гостей своїми чудовими виступами, що подарували гостям масу позитивних емоцій. Щира вдячність керівництву ОТГ за підтримку та розуміння у вихованні дітей нашого садочка.

  

  

  

 

     29 грудня в Староущицькому ДНЗ " Пододянчик " відбулося щорічне свято Нового року в середньо- старшій групі. На святі був присутній голова Староушицької ОТГ Тимчук Анатолій Сергійович. Анатолій Сергійович звернувся із словами привітання до усіх присутніх та працівників з наступаючими святами Нового року та Різдва та побажав усім гарних і веселих свят. Діти дарували гостям і усім присутнім на святі масу позитивних і щирих емоції , мандруючи з героями улюблених казок . Наш колектив щиро вітає усіх батьків із наступаючими святами Нового року та Різдва та дякує усім за розуміння та підтримку у вихованні дітей. Нехай у Ваших сім'ях панує спокій, добробут та прийде мир у нашій рідній Україні. Всім гарних і веселих свят.

  

  

  

  

  

 

  Новий рік – найулюбленіше і найочікуваніше свято для дітей... Саме вони вірять в чудеса та в казку, вірять у всемогутню силу добра, яка обов’язково переможе зло, й тим самим додають сил нам – дорослим. Цьогоріч знову новорічне свято подарувало нашим дітям гарний настрій та чимало нових вражень.

  

  

  

  

  

 

 

 

Новорічні виступи  в Подільському ліцеї