Новенькі парти для першачків ліцеїв громади

  • 444

   Минулого тижня Староушицький, Грушківський та Подільський ліцеї громади отримали для першокласників новенькі парти, які були придбані для організації нового освітнього простору.

      Староушицька селищна рада знову ж на умовах співфінансування за кошти обласного та селищного бюджетів здійснила закупку парт.
    Було закуплено 30 комплектів парт загальною вартістю 26490 грн. З цих коштів 16581,40 грн – субвенція з обласного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освти «Нова українська школа» 9908,60 грн – кошти селищного бюджету.
Також за кошти громади було придбано для Староушицького та Грушківського ліцеїв 2 шкільні дошки «Стандарт п’ятиповерхнева, комбінована» вартістю 6384 грн. Вже незабаром вони будуть встановлені в класних кімнатах. 
     Меблі виготовлено з матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством для використання в навчальних закладах, виріб відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, відсутність гострих кутів, сторонніх запахів, матова поверхня стільниці, стійкість конструкції, наявність пристроїв для запобігання пошкодження або забруднення підлоги.
     Вже зараз учні перших класів навчаються за новенькими партами.