Двадцята позачергова сесія VII скликання

21 грудня 2018 року о 11 год. в приміщенні сесійної зали, відбулося засідання двадцятої позачергової сесії Староушицької селищної ради VII скликання.
    У ході чергового засідання було розглянуто ряд питань, серед них: про план роботи селищної ради на перше півріччя 2019 року; про внесення змін до програми підготовки та проведення заходів по відзначенню державних, професійних свят, знаменних подій і пам’ятних дат, розвитку культури Староушицької селищної ради на 2018-2020 рр.; про затвердження структури та чисельності апарату Староушицької селищної ради; про затвердження штатного розпису галузі освіти; про затвердження штатного розпису галузі культури; про встановлення селищному голові надбавки в оплаті праці, преміювання та надання матеріальної допомоги на 2019 рік; про встановлення секретарю надбавки в оплаті праці, преміювання та надання матеріальної допомоги на 2019 рік; про встановлення розміру батьківської плати за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах Староушицької селищної ради на 2019 рік; про селищний бюджет на 2019 рік; про внесення змін до рішення №04 від 27.06.2018 року «Про встановлення туристичного збору на території Староушицької селищної ради на 2019 рік»; про затвердження тарифів на вивезення твердих побутових відходів; про затвердження методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади Староушицької селищної ради; про затвердження положення про преміювання, надання матеріальної допомоги працівникам виконавчого комітету, службовцям та працівникам Староушицької селищної ради на 2019 рік; земельні питання та інші.