Святкування Дня Святого Миколая у горомаді

  • 491

    Педагогічний та учнівський колективи вітають колектив Староушицької селищної ради із святом Святого Миколая та дякують від щирого серця за допомогу і підтримку, за створення гарних умов навчання у нашому закладі освіти, за те, що проблеми навчання не залишаються для Вас байдужими. Адже школа була, є і буде в житті кожного із нас.
      Хай Новий рік увійде у Ваші домівки теплим святом та принесе радість, добробут, здоров’я! Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів.
Хай щастя завжди супроводжує Вас,
Людська повага й шана не минають!
Хай Вам всім Святий Миколай 
посилає благословіння на Ваші добрі справи!
Нехай Вам майбутнє дарує надію й
Збуваються усі Ваші заповітні мрії!

  

 

   У день Святого Миколая учнівський та педагогічний колективи нашого ліцею сердечно дякують генеральному директору ТОВ Агро-Еко-Граунд Романчуку Станіславу Сергійовичу, працівникам фірми Лємішевському Денису Анатолійовичу та Чижу Віталію Вікторовичу за розуміння, пітримку, допомогу, за чудові новорічні подарунки для всіх школярів закладу та набір посуду для шкільної їдальні.
    Бажаємо Вам напередодні Нового року та Різдва Христового родинного щастя і достатку, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Зичимо Вам злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

  

  

  

 

 

  Вихованці Подільського ДНЗ дякують ПП Гаймеру Едуарду Андрійовичу за солодкі подарунки, отримані в День Святого Миколая

 

 

   В День Святого Миколая всі чекають дива і подарунків. Але найбільше його чекають малюки. І сьогодні до Грушківського ДНЗ " Пролісок" завітали гості. ПП Дукаєв Хусейн Саідович подарував маленьким вихованцям цікаві іграшки та солодощі.

  

  

 

 

   Сьогодні в день Святого Миколая в Староушицький ДНЗ " Подолянчик" завітали, довгоочікувані дітлахами, гості із подарунками . Ми дякуємо за чудові гостинці генеральному директору ТОВ "Агро-Еко-Граунд" Романчуку Станіславу Сергійовичу та працівникам фірми Лємішевському Денису Анатолійовичу та Чижу Віталію Вікторовичу. Діти подарували гостям позитивні емоції своїми віршиками та піснями до свята. Колектив ДНЗ та батьки вихованців щиро дякують за розуміння та підтримку фірмі ТОВ "Агро-Еко-Граунд".