До уваги жителів громади!

  • 595

До уваги жителів громади!

     Відповідно наказу Управління державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області в період з 15 грудня 2018 року по 30 червня 2019 року забороняється будь-який вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області.
    Типовий репродуктивний цикл річкових раків включає зимово-весняне парування, яке проходить з грудня по березень. Виношування личинок самками може тривати до кінця червня. Осінь та початок зими були доволі теплими, а такі умови є оптимальними для річкових раків. 
       Тому, аби сприяти відновленню їхньої популяції на території області, звертаємося до тутешніх рибалок з вимогою дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства.
Звертаємо увагу, що вилов раків у заборонений період є грубим порушенням рибоохоронного законодавства відповідно до ч. 4 ст. 85 КУпАП. За це передбачено штраф у розмірі до 680 грн. Крім того, порушнику доведеться сплатити 25,5 грн за кожного незаконно виловленого рака. 
       У разі виявлення порушення - прохання терміново повідомляти за номером телефону всеукраїнської безкоштовної «гарячої лінії»: 0 (800) 50-52-50 або на «гарячу лінію» Хмельницького рибоохоронного патруля: 068-384-98-10.

Фото без опису