Вісімнадцята сесія VII скликання

30 листопада 2018 року о 10 год. в приміщенні сесійної зали, відбулося засідання вісімнадцятої сесії Староушицької селищної ради VII скликання.
       У ході чергового засідання було розглянуто ряд питань, серед них:
про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за дев’ять місяців 2018 року; про внесення зміни в склад постійних комісій Староушицької селищної ради; про внесення змін до програми підготовки та проведення заходів по відзначенню державних, професійних свят, знаменних подій і пам’ятних дат, розвитку культури Староушицької селищної ради на 2018-2020 рр; про звіт фахівців із соціальної роботи за 9 місяців 2018 року; про встановлення надбавки за вислугу років голові Староушицької селищної ради Тимчуку А.С.;  про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік; земельні питання та інші.