Підписання Меморандуму про співпрацю між юстицією Хмельниччини, Регіональним центром з надання БВПД та Староушицькою ОТГ.

  • 541

   Підписання Меморандуму про співпрацю між юстицією Хмельниччини, Регіональним центром з надання БВПД та Староушицькою ОТГ.

    27 листоада у рамках робочого приїзду радника Міністра юстиції України, народного депутата Ігора Алексєєва на Хмельниччину відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між юстицією Хмельниччини, Регіональним центром з надання БВПД та Жванецькою, Староушицькою, Вовковинецькою і Старосинявською ОТГ.


    Метою даного Меморандуму є консолідація зусиль сторін, спрямованих на співпрацю в частинi посилення правової спроможності територіальних громад, проведення спільної роботи з правопросвітництва, надання первинної правової допомоги, сприяння в доступі осіб до безоплатної вторинної правової допомоги та утворення незалежних провайдерів безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад. 


    Мова йде про установу, яка утворюється за рішенням відповідної місцевої ради, з урахуванням потреб територіальної громади відповідної адміністративно-територіальної одиниці або окрема посадова особа органу місцевого самоврядування або залучена особа, що відповідає за надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам та сприяння в забезпеченні доступу особи до безоплатної вторинної правової допомоги.